REFERENCIE

Referencie mojich klientov, ktorí so mnou prešli Rekonektívnym liečením, Znovu-napojením aj koučingom … ĎAKUJEM úprimne všetkým za Vašu spätnú väzbu a Vaše vzácne slová … sú pre mňa motiváciou pokračovať ďalej s pocitom, že moje poslanie a pôsobenie má zmysel.

♡♡♡

Eli, Senica:
“Všetkým váhajúcim: Absolvovala som u Janky rekonektívne liečenie a znovu-napojenie… Dovtedy bol môj život akoby v chaose a neusporiadaný… Roztržitý… No po liečení a znovu napojení sa môj život prekrásne zmenil. Že sa zmenil k väčšej sebaláske, láske k všetkému, netreba zdôrazňovať. Každý deň je pre mňa nádherný, aj keď samozrejme, ako každý, čelím výzvam, ale preplávam nimi jemnejšie, s kolenami len trošku oškretými… Dovtedy ma trieskalo s takou intenzitou, že mi trvalo mesiace sa poskladať znovu dokopy… Rekonektívne liečenie by malo byť povinné. Bolo by na svete oveľa krajšie. S láskou ďakujem, Janka… Najlepšia vec, akú som kedy absolvovala. Urobila by som to znovu .”

Michaela, Piešťany:
“Pred liecbou rekonektivnymi energiami som mala vela pochybnosti, ci som sa rozhodla spravne. Vsetky sa rozplynuli uz po prvom sedeni, ked som mala pocit, ze miestnostou a mojim telom prechadza svetlo. Velmi som sa tesila, ze ako terapeutku som si vybrala Janku, ktora mala profesionalny pristup a nikdy nesetrila s casom a s trpezlivostou odpovedala na moje otazky. Velke dakujem za vsetko, co sa zmenilo v mojom zivote.”

Andrea, Sobrance:
“Pred pár týždňami som pri Janke absolvovala rekonektívne liečenie a rovnako aj znovu – napojenie. A môžem napísať, že sa cítim oveľa lepšie ako predtým . Som vyrovnanejšia, kľudnejšia a hlavne netlačím na “pílu” a nechávam život plynúť. Janka je skvelá osôbka s veľkým srdiečkom, ktorá ochotne poradí, odpovie na všetky vaše otázky 🙂 Podľa mňa je to skvelá investícia na skvalitnenie vlastného života. Janku vrelo odporúčam.”

Líba, Plzeň:
“Super si prejsť takouto terapiou. Človeku sa otvoria rôzne brány. Dokonca som si splnila diky Janke sen. Pretože som nemala strach sa do toho pustiť. Strach ovláda všetkých. Po terapii som sa dostala aj s priateľom úplne inam, k lepšiemu. Život je omnoho krajší a lepší. Vďaka Janke.”

Andrea, Bratislava:
“Absolvovala som u Janky Rekonektívne liečenie a Znovunapojenie v poradí v akom píšem. Som nesmierne vďačná za úžasný prístup, vysvetlenie týchto dvoch metód práce, ktoré ma „zavolali v pravý čas“. Janka mi najprv telefonicky venovala priestor, aby odpovedala na moje otázky, s tým, že ak budem cítiť, tak ma rada uvidí. Netlačila ma do ničoho, trpezlivo odpovedala. Keďže, ja naopak, som typ človeka, ktorému trpezlivosť chýba, chcela som ísť „rovno na vec“, čiže preskočiť Rekonektívne liečenie a začať hneď Znovunapojením. Janka mi vysvetlila prečo je lepšie ísť postupne a ja neľutujem ani čas, ani peniaze, ani cesty. Všetko má svoju postupnosť a tu to platí dvojnásobne, lebo celý proces si môžete krásne užiť. Nešla som s veľkými očakávaniami, skôr som sa tešila novému poznaniu a vyplatilo sa. Netvrdím a ani som si nemyslela, že môj život je a bude po absolvovaní prechádzka ružovou záhradou, ale je fakt, že aj veci, ktoré sa v živote dejú a nie sú úplne príjemné, prežívam INAK. Viac v kľude, sama so sebou a v prítomnosti. Viac vecí/ momentov si všímam, viac vnímam čo sa mi deje a viac situácie „čítam“. A potom už len stačí byť v spojení so sebou a dejú sa aj zázraky 🙂 Hlavne si netvorím dopredu scenáre, viem sa vedome a v kľude zastaviť a daný moment/ životnú situáciu prežiť v relatívnom kľude, bez strachu, hnevu a súdenia. Určite doporučujem tento proces zažiť pod láskavým, milým a hlavne veselým sprievodom Janky.”

Janka, Piešťany:
“Hľadala som seba, pomôcť sebe a tým pomôcť ľuďom žijúcim so mnou, na ktorých mi veľmi záleží. Na internete som sa dozvedela o kurze Rekonektívneho liečenia pod vedením Janky. Pocítila som zvláštny pocit a nádej…ten pocit, ktorý nikdy neklame. Zúčastnila som sa kurzu a prihlásila k Janke na spoločné stretnutie. Uvidela som svetlo…svetlo v nej…v jej prítomnosti veľa momentov “AHA”, smiechu, radosti, zmyslu a znovuzrodenia. Neviem či to dokážem popísať slovami, ale Janulka je podľa môjho vnímania úžasná prebudená bytosť v ľudskom tele tu na Zemi. Láskyplná, múdra, nežná, zraniteľná…..úžasná. Všetko o čomkoľvek sme sa rozprávali mi dávalo zmysel. Pocity pri liečení sú individuálne, u mňa boli zaujímavé. Keď som od nej odchádzala, mala som v sebe pocit úsmevu a vnútornej radosti. Mala som v sebe pocit tej neskutočnej bezpodmienečnej a všeobjímajúcej lásky. To je podľa mňa ten kľúč života, ktorý každý človek potrebuje na odomknutie svojho potenciálu. Čo sa u mňa zmenilo absolvovaním Jankinej terapie? Asi to najdôležitejšie, a to ŽIVOT. Všímam si “náhody” ktoré nie sú náhodné, symboly, znamenia, počujem svoje telo čo potrebuje a….a..vééééľa maličkostí.. A čo moja rodina? Myslím, že je to na dlhšie písanie, no zhrniem to do jednej vety: MILUJEM A SOM MILOVANÁ. Čo viac si človek môže priať? Veď láska je liek na všetko. Záverom: moje nekonečné ďakujem patrí Janke Mezovskej. Ďakujem za to aká je, ďakujem za chvíle s ňou prežité, ďakujem za prítomnosť ktorú plnohodnotne žijem, ďakujem za budúcnosť na ktorú sa teším. Janulka, Ďakujem za Tvoje Rekonektívne liečenie a Znovunapojenie. Z celého srdca odporúčam pre ľudí, ktorí majú akékoľvek nezodpovedané otázky vo svojom živote, stoja na križovatke života a nevedia kam, alebo strácajú zmysel života.”

Elena, Senica:
“Milá Janka… Absolvovala som u Teba celé rekonektívne liečenie a znovunapojenie (toto bol najlepší krok v sebarozvoji, pre aký som sa kedy rozhodla), a nejakých pár koučingov. Neskutočne moc mi pomohol náš posledný spoločný koučing. Jednalo sa tu o moje neprijatie. Bola som presvedčená, že to bolo neprijatie tela…ale spolu sme zistili, že to bolo hlboké zranenie z detstva. Bola som prekvapená, lebo som to netušila…Do môjho života mi to prinieslo ďalšie pochopenie a ohromný krok (ďalší) smerom ku svojej sebaláske a sebahodnote. Opäť som iný človek. Ten, ktorý rešpektuje seba samú viac, než včera… S tvojou pomocou sa oveľa ľahšie posúvam za poznaním seba samej… Ďakujem ti s celého srdca, za to, že si tu pre nás… Keby to len ľudia vedeli, ako to v hĺbke duše naozaj pomáha. Keby tak cítili tú radosť a úľavu…po každom vyčistení nejakého bloku… Želám to zo srdca každému.”

Iva, Praha:
“Koučink s Jankou je pro mě balzám na duši. Janka se dokáže na vás nacítit a jít do hloubky. Koučování s ní je velice milé a příjemné. Svými vhodnými dotazy směřuje přesně k tomu, co je potřeba řešit. Navíc dokáže namotivovat, že máte pocit, že vše zvládnete. Děkuji a doporučuji.”

Nela, Praha:
“Janka je úžasná žena, která dokáže konstruktivně rozebrat vaše problémy a nasměrovat vás k řešení. Zároveň u ní máte pocit jako u starší sestry, která má otevřenou náruč, do které se chcete schovat. Dokáže se ale i podívat s odstupem na vaši bolest a vidí ji z vyšších rovin. Rozumí tomu, co je očím neviditelné. Jsem ráda, že jsem ji potkala a mohla s ní pracovat na věcech s kterými jsem si nevěděla rady.”