REFERENCIE

Referencie mojich klientov, ktorí so mnou prešli Rekonektívnym liečením, Znovu-napojením aj koučingom … ĎAKUJEM úprimne všetkým za Vašu spätnú väzbu a Vaše vzácne slová … sú pre mňa motiváciou pokračovať ďalej s pocitom, že moje poslanie a pôsobenie má zmysel.

♡♡♡

Marián, Banská Bystrica:
“Osud ma priviedol k Janke a k Rekonektivnemu lieceniu presne v momente, ked som ukoncil jednu etapu zivota a predo mnou cakala na otvorenie nova, bohatsia buducnost. A ako vsetci velmi dobre vieme: Ak chceme zmenit svoj zivot, musime najprv zmenit seba. Ja som vedel co mam zmenit, ale pri niektorych veciach som nevedel ako. A prave tu mi pomohla Janka. U Janky som absolvoval Rekonektivne liecenie a Znovunapojenie. Vdaka tomu sa vo mne udialo mnoho pozitivnych zmien. Vacsinu z nich neviem ani pomenovat, kedze mam pocit ze to Znovunapojenie este stale nejakym sposobom dobieha a stale sa vo mne deju zmeny. Citim ze moje telo je lahsie, akoby mi z hrude padly okovy. Mentalne citim tiez vyznamnu zmenu. Omnoho viac si uvedomujem, co je pre mna skutocne dolezite. Tiez si uvedomujem a aj vidim omnoho viac nez predtym. Akoby sa mi rozsirilo vedomie. Akoby som vyrastol a zaroven prerastol problemy, ktore sa mi pred tym zdali velke. Dnes sa sam sebe cudujem, ako je mozne, ze tieto veci mi mohli niekedy nahanat strach. Janka, uprimne Ti za vsetko dakujem.”

Jana, Hodonín:
“v jisté fázi života jsem se ocitla v bludném kruhu, ze kterého jsem nenacházela cestu ven. nevyhovující vztah, těžká nemoc blízkého v rodině, problémy v práci a celková nespokojenost se odrážely v mém každodenním jednání, na mém vzhledu i na mém zdravotním stavu. opravdu jsem nevědlěla kudy kam neviděla jsem možnosti, neviděla jsem cesty a utápěla jsem se niž a níž. a tehdy jsem měla tu čest a to nesmírné štěstí, potkat Janku. slovo dalo slovo a já jsem si na nejbližší možný termín objednala 4 sezení rekonektivního léčení a následná 2 sezení Znovu-napojení. už samotná sezení (respetive ležení:) jsou zážitkem, který vás bere napříč časem a nahromaděnými strachy. po každém dalším sezení jsem se cítila silnější, zářivější, jistější. najednou jsem začala nacházet cesty, kudy jít, odpovědi na otázky, které se mi honily v hlavě, řešení na vzniklé problémy. a dnes, po abslovování všech sezení, tady sedím, mám v sobě klid a mír, vím co dělat, kam jít, jak dosáhnout toho, co chci. dějí se ve mně velké věci a ještě větší kolem mě, jenomže tentokrát už mě neděsí, mám je totiž ve svých rukou. změnila jsem způsob jednání a tím se změnil i způsob jednání vůči mně. přicházejí nová a nová uvědomění a to jsem teprve na samém začátku této úžasné cesty. a každý ji před sebou máme. úžasnou cestu vysněným životem a všichni máme možnost po ní jít. děkuji, Janko, budu Ti už navždy vděčná!”

Eli, Senica:
“Všetkým váhajúcim: Absolvovala som u Janky rekonektívne liečenie a znovu-napojenie… Dovtedy bol môj život akoby v chaose a neusporiadaný… Roztržitý… No po liečení a znovu napojení sa môj život prekrásne zmenil. Že sa zmenil k väčšej sebaláske, láske k všetkému, netreba zdôrazňovať. Každý deň je pre mňa nádherný, aj keď samozrejme, ako každý, čelím výzvam, ale preplávam nimi jemnejšie, s kolenami len trošku oškretými… Dovtedy ma trieskalo s takou intenzitou, že mi trvalo mesiace sa poskladať znovu dokopy… Rekonektívne liečenie by malo byť povinné. Bolo by na svete oveľa krajšie. S láskou ďakujem, Janka… Najlepšia vec, akú som kedy absolvovala. Urobila by som to znovu .”

Michaela, Piešťany:
“Pred liecbou rekonektivnymi energiami som mala vela pochybnosti, ci som sa rozhodla spravne. Vsetky sa rozplynuli uz po prvom sedeni, ked som mala pocit, ze miestnostou a mojim telom prechadza svetlo. Velmi som sa tesila, ze ako terapeutku som si vybrala Janku, ktora mala profesionalny pristup a nikdy nesetrila s casom a s trpezlivostou odpovedala na moje otazky. Velke dakujem za vsetko, co sa zmenilo v mojom zivote.”

Andrea, Sobrance:
“Pred pár týždňami som pri Janke absolvovala rekonektívne liečenie a rovnako aj znovu – napojenie. A môžem napísať, že sa cítim oveľa lepšie ako predtým . Som vyrovnanejšia, kľudnejšia a hlavne netlačím na “pílu” a nechávam život plynúť. Janka je skvelá osôbka s veľkým srdiečkom, ktorá ochotne poradí, odpovie na všetky vaše otázky 🙂 Podľa mňa je to skvelá investícia na skvalitnenie vlastného života. Janku vrelo odporúčam.”

Líba, Plzeň:
“Velmi děkuji s láskou a vděčností, že jsem tímto mohla projít právě s tebou má drahá Janka. Je to krásné a jednoduché. Stačí se jen rozhodnout a dopřát si to… A já jsem moc ráda, že jsem se takto rozhodla a dopřála si to.”

Pavlína, Senica:
“Super si prejsť takouto terapiou. Človeku sa otvoria rôzne brány. Dokonca som si splnila diky Janke sen. Pretože som nemala strach sa do toho pustiť. Strach ovláda všetkých. Po terapii som sa dostala aj s priateľom úplne inam, k lepšiemu. Život je omnoho krajší a lepší. Vďaka Janke.”

Andrea, Bratislava:
“Absolvovala som u Janky Rekonektívne liečenie a Znovunapojenie v poradí v akom píšem. Som nesmierne vďačná za úžasný prístup, vysvetlenie týchto dvoch metód práce, ktoré ma „zavolali v pravý čas“. Janka mi najprv telefonicky venovala priestor, aby odpovedala na moje otázky, s tým, že ak budem cítiť, tak ma rada uvidí. Netlačila ma do ničoho, trpezlivo odpovedala. Keďže, ja naopak, som typ človeka, ktorému trpezlivosť chýba, chcela som ísť „rovno na vec“, čiže preskočiť Rekonektívne liečenie a začať hneď Znovunapojením. Janka mi vysvetlila prečo je lepšie ísť postupne a ja neľutujem ani čas, ani peniaze, ani cesty. Všetko má svoju postupnosť a tu to platí dvojnásobne, lebo celý proces si môžete krásne užiť. Nešla som s veľkými očakávaniami, skôr som sa tešila novému poznaniu a vyplatilo sa. Netvrdím a ani som si nemyslela, že môj život je a bude po absolvovaní prechádzka ružovou záhradou, ale je fakt, že aj veci, ktoré sa v živote dejú a nie sú úplne príjemné, prežívam INAK. Viac v kľude, sama so sebou a v prítomnosti. Viac vecí/ momentov si všímam, viac vnímam čo sa mi deje a viac situácie „čítam“. A potom už len stačí byť v spojení so sebou a dejú sa aj zázraky 🙂 Hlavne si netvorím dopredu scenáre, viem sa vedome a v kľude zastaviť a daný moment/ životnú situáciu prežiť v relatívnom kľude, bez strachu, hnevu a súdenia. Určite doporučujem tento proces zažiť pod láskavým, milým a hlavne veselým sprievodom Janky.”

Janka, Piešťany:
“Hľadala som seba, pomôcť sebe a tým pomôcť ľuďom žijúcim so mnou, na ktorých mi veľmi záleží. Na internete som sa dozvedela o kurze Rekonektívneho liečenia pod vedením Janky. Pocítila som zvláštny pocit a nádej…ten pocit, ktorý nikdy neklame. Zúčastnila som sa kurzu a prihlásila k Janke na spoločné stretnutie. Uvidela som svetlo…svetlo v nej…v jej prítomnosti veľa momentov “AHA”, smiechu, radosti, zmyslu a znovuzrodenia. Neviem či to dokážem popísať slovami, ale Janulka je podľa môjho vnímania úžasná prebudená bytosť v ľudskom tele tu na Zemi. Láskyplná, múdra, nežná, zraniteľná…..úžasná. Všetko o čomkoľvek sme sa rozprávali mi dávalo zmysel. Pocity pri liečení sú individuálne, u mňa boli zaujímavé. Keď som od nej odchádzala, mala som v sebe pocit úsmevu a vnútornej radosti. Mala som v sebe pocit tej neskutočnej bezpodmienečnej a všeobjímajúcej lásky. To je podľa mňa ten kľúč života, ktorý každý človek potrebuje na odomknutie svojho potenciálu. Čo sa u mňa zmenilo absolvovaním Jankinej terapie? Asi to najdôležitejšie, a to ŽIVOT. Všímam si “náhody” ktoré nie sú náhodné, symboly, znamenia, počujem svoje telo čo potrebuje a….a..vééééľa maličkostí.. A čo moja rodina? Myslím, že je to na dlhšie písanie, no zhrniem to do jednej vety: MILUJEM A SOM MILOVANÁ. Čo viac si človek môže priať? Veď láska je liek na všetko. Záverom: moje nekonečné ďakujem patrí Janke Mezovskej. Ďakujem za to aká je, ďakujem za chvíle s ňou prežité, ďakujem za prítomnosť ktorú plnohodnotne žijem, ďakujem za budúcnosť na ktorú sa teším. Janulka, Ďakujem za Tvoje Rekonektívne liečenie a Znovunapojenie. Z celého srdca odporúčam pre ľudí, ktorí majú akékoľvek nezodpovedané otázky vo svojom živote, stoja na križovatke života a nevedia kam, alebo strácajú zmysel života.”

Elena, Senica:
“Milá Janka… Absolvovala som u Teba celé rekonektívne liečenie a znovunapojenie (toto bol najlepší krok v sebarozvoji, pre aký som sa kedy rozhodla), a nejakých pár koučingov. Neskutočne moc mi pomohol náš posledný spoločný koučing. Jednalo sa tu o moje neprijatie. Bola som presvedčená, že to bolo neprijatie tela…ale spolu sme zistili, že to bolo hlboké zranenie z detstva. Bola som prekvapená, lebo som to netušila…Do môjho života mi to prinieslo ďalšie pochopenie a ohromný krok (ďalší) smerom ku svojej sebaláske a sebahodnote. Opäť som iný človek. Ten, ktorý rešpektuje seba samú viac, než včera… S tvojou pomocou sa oveľa ľahšie posúvam za poznaním seba samej… Ďakujem ti s celého srdca, za to, že si tu pre nás… Keby to len ľudia vedeli, ako to v hĺbke duše naozaj pomáha. Keby tak cítili tú radosť a úľavu…po každom vyčistení nejakého bloku… Želám to zo srdca každému.”

Iva, Praha:
“Koučink s Jankou je pro mě balzám na duši. Janka se dokáže na vás nacítit a jít do hloubky. Koučování s ní je velice milé a příjemné. Svými vhodnými dotazy směřuje přesně k tomu, co je potřeba řešit. Navíc dokáže namotivovat, že máte pocit, že vše zvládnete. Děkuji a doporučuji.”

Nela, Praha:
“Janka je úžasná žena, která dokáže konstruktivně rozebrat vaše problémy a nasměrovat vás k řešení. Zároveň u ní máte pocit jako u starší sestry, která má otevřenou náruč, do které se chcete schovat. Dokáže se ale i podívat s odstupem na vaši bolest a vidí ji z vyšších rovin. Rozumí tomu, co je očím neviditelné. Jsem ráda, že jsem ji potkala a mohla s ní pracovat na věcech s kterými jsem si nevěděla rady.”

Mária, Stará Ľubovňa:
“Janku som spoznala na FB, kde nechodím veľmi často. Upútali ma jej dobrácke očká a úprimný úsmev. Mám dar, že podľa fotografie viem vycítiť vlastnosti človeka a jeho úmysly. Dlho sme spolu komunikovali a ja som si až neskôr všimla, že je koučka a že robí rekonektívne liečenie. Niečo som už o tom počula alebo čítala a verila som, že možno by mi to mohlo pomôcť. Od objavenia mojej diagnózy parkinsonova choroba, ktorá trvá už 16 rokov môj život nebol nejako extra šťastný. Bola som vystrašená, čo so mnou bude, keď sa môj zdravotný stav zhorší, kto sa o mňa postará, atď. Hovorí sa, že je to choroba, ktorá sa nedá vyliečiť. Ale všetko je možné… Sama na sebe vidím, že to nie je celkom pravda. Veľa záleží na životnom štýle a na naladení dotyčnej osoby. A to, že sa nevzdávam, v tom mi pomohla aj Jankina liečba a napojenie. Ona mi nič nesľubuje. Ale ja viem, že to bude dobré. Užívam si prítomnosť, veľa sa v mojom živote zmenilo k lepšiemu. Mám nových priateľov, ktorých ešte aj ja povzbudzujem, keď majú problémy, a chcela by som robiť to, čo robí Janka. A myslím si, že to už aj robím, aj ja, aj keď trošku ináč, čo ma nesmierne teší, že ešte som pre niekoho užitočná. A to mi veľmi pomáha prežívať moje lepšie a niekedy aj horšie dní. Janka, veľká vďaka za tvoje povzbudzovanie a liečbu, ktorá ma nasmerovala na správnu cestu. Prestala som sa obávať a začala som žiť. Moje naladenie je momentálne vynikajúce, a mienim v tom pokračovať. Janka, si skvelý človek a liečiteľka duše, hlavne tej mojej, to môžem potvrdiť. Ďakujem.”