O MNE

Volám sa Jana Mezovská, som praktik Rekonektívneho liečenia a Znovu-napojenia s medzinárodnou certifikáciou a kvalifikáciou.

Rekonektívne liečenie a Znovu-napojenie mne osobne veľmi výrazne a veľmi rýchlo zmenilo celý život – v zmysle totálnej optimalizácie všetkých úrovní mojej existencie. A ešte stále sa to deje.

Po obdržaní rekonektívnych sedení sa mi dal život nielen do pohybu, ale aj do poriadku.

Zrazu mi ponúkli zaujímavé zamestnanie v oblasti, odkiaľ všetci utekajú pre nedostatok pracovných príležitostí, a tak som začala pracovať v nádhernom prostredí s úžasnými ľuďmi a presťahovala som sa z mesta do môjho vysnívaného domčeka v prírode, čím sa mi splnila veľká životná túžba.

Takže som v priebehu 3 týždňov zmenila trvalý pobyt, prešla som zo závislej činnosti na živnosť, začala robiť zaujímavú prácu, kúpila som si auto, znovu som po 17 rokoch začala šoférovať… Je to pre mňa veľký zázrak, pretože som sa celé roky nevedela pohnúť zo stagnačného miesta = odtrhnúť sa z pohodlia mama-hotela a zrazu som sa v priebehu 3 týždňov zmobilizovala a začala napĺňať svoj sen o šťastnom živote. Navyše som sa počas tohto 3-týždňového diania niesla na vlne eufórie, nadšenia, šťastnosti a radosti, nakoľko sa všetko (to obrovské množstvo zmien spojené s rozsiahlym vybavovaním a formalitami) odohrávalo úplne bez problémov, všetko hladko klapalo a zacvakávalo do seba, sprevádzané permanentnou synchronicitou.

Postupne sa mi zlepšili vzťahy s partnerom aj s rodičmi a dokonca aj vzťahy medzi nimi, takže je to úplne úžasné! No a momentálne uskutočňujem svoj najväčší, sebarealizačný sen, o ktorom snívam už od puberty, a tým je: liečenie ľudí na energetickej báze. Vždy som to chcela robiť, len som nevedela ako. Dnes už viem, že to, čo ma vnútorne napĺňa je Rekonektívne liečenie a Znovu-napojenie a venujem sa tejto práci naplno, lebo cítim, že je to moje poslanie tu na Zemi.

Rada sprostredkujem Rekonektívne liečenie a Znovu-napojenie (Reconnection) aj Vám…